Ultrasonik Yıkama

40 lt ile 2000 lt aralığındaki hacimlerde ultrasonik yıkama makinaları üretmekteyiz. Ultrasonik yıkama makinalarında ihtiyaca göre paslanmaz haznenin alt tabanına veya iki yan yüzeye dışarıdan transducer'leri monte ederek sistemi çalıştırıyoruz.

Arzu edilirse özel istek üzerine, Ultrasonik yıkama makinalarının dışına transducer takıyoruz. İlave olarak ağır malzemeler için asansörlü sistem geliştiriyoruz.
Yıkanacak malzemeler: Araba ve otobüs motor blokları, rektifiye yapılacak gemi motorları, araba, otobüs, kamyon şanzıman ve dişli parçaları, rulmanlar, dinamolar, her türlü metal aksesuarlar, altın, gümüş, porselen, metalleri ve sert cisimleri yüzeylerini çizmeden, ultrasonik ses dalgaları ile temizlenebilir.

Garanti Ultrasonik yıkama ve temizleme makinaları bir çok endüstriyel sektörde kullanılmaktadır. Ayrıca müşteri odaklı özel, çok istasyonlu ultrasonik yıkama makinaları üretmekteyiz. Yurtiçi ve yurtdışında sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Bilgi ve deneyimli kadromuzla bütün sektörlerin hizmetindeyiz. Garanti ultrasonik olarak 2 yıldan, 10 yıla kadar garanti verebilen dünyadaki tek firmayız. Garanti Ultrasonik olarak özel tasarımlarda ufak bir ücret karşılığında, simulasyonlar sunarak, ihtiyaç duyulan ilave fikirleri çizim aşamasında makineye ilave edebiliriz.